Doručenie a platba

Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť osobne na predajni alebo Vám budú doručené Slovenskou poštou na území Slovenskej republiky a do krajín EÚ. Ku každej objednávke je vystavený daňový doklad so všetkými náležitosťami objednávky. V prípade úhrady platby z inej banky ako UniCredit Bank, pre urýchlenie vybavenia objednávok, prosíme zaslať doklad o úhrade na obchod@yanca.sk.

Objednávky sú spracovávané počas pracovnej doby priebežne podľa ich doručenia na našu emailovú adresu. Pri zadávaní objednávok prosím vždy uvádzajte emailovú adresu a telefónne číslo. V prípade ak niektorá z objednaných kníh nie je dostupná, o tejto skutočnosti Vás upovedomíme emailom alebo telefonicky a neúplnú objednávku pošleme až po Vašom odsúhlasení. Požadované tituly je možné doobjednať do 24 hodín od zaslania Vašej predchádzajúcej objednávky. Doobjednané tituly budú expedované súčasne s prvou objednávkou.

Knihy objednané v pracovných dňoch s osobným odberom sú k dispozícii v deň objednania a o pripravenosti titulov k odberu informujeme telefonicky prípadne emailom. 

Spôsob platby

  • dobierkou, s následným zaplatením až po doručení,
  • prevodom na náš účet,
  • hotovosťou pri osobnom odbere.

Poštovné

Ceny poštovného za zásielku do 2 kg, platné pre Slovenskú poštu v rámci územia Slovenskej republiky.

Spôsob platbyCena
Platba bankovým prevodom3,35 Eur
Platba na dobierku4,55 Eur

V prípade zásielky s vyššou hmotnosťou sa riadime podľa cenníka, ktorý nájdete na stránkach Slovenskej pošty.